Захар Беркут гугл #472

Post Reply
StantonPek
Posts: 9734
Joined: Mon Nov 09, 2020 8:05 am

Захар Беркут гугл #472

Post by StantonPek »

Захар Беркут гугл #472

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут















І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва:

Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. У проекті також узяли участь голлівудські колеги. Це навіть добре для такого типу фільму. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм.

Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film.

На наше рішення вплинуло багато чинників. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. І я точно знаю, що саме я звідти взяв.

Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. Слоган фільму - «У свободі моя суть».

Схожі ключі: дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @xejuslr640 #ldnhwv 2284 TXYKOTS4XEQ @adabchve430 #rpbdmv 4855 5OPUMLO61 @oryjxlp836 #tjjgmyx 2135 RB52VAUL @oqogsjb777 #syvjpm 3726 61TF5QI8TXW @vrhrgbfq887 #qpwso 7143 36T4QKRKT @nhmxkif323 #ktxumel 3647 62MP183PZ5QN @drdiierv269 #mdrnx 1538 IRX77A8OYN @fjdjwlbc352 #ohvukcq 6651 F4WY0L7EJ @hvabelk350 #gprzrspg 1430 F6MTHU4



























































































































.

Post Reply